Kultúra

Pedagógus Nap 2021

2021. június 16-án Pedagógus Nap alkalmából köszöntötte Önkormányzatunk vezetése az óvodai és iskolai dolgozókat.

Soroksár Gyermekeiért

Hatos Hatosné Pásztor Gabriella (II.sz. Napsugár Óvoda és konyha)
Várnai Várnai Józsefné (I.sz. Összevont Óvoda)
Turi-Ősze Túri-Ősze Violetta (Fekete I. Ált. Iskola) 

 

Év Pedagógusa

Ullmann Ulmann Ágnes (I.sz. Összevont Óvoda)
rékasi Rékasi Mária (III. sz. Összevont Óvoda)
Csurgyók Csurgyók Edit (Török Flóris Ált. Iskola)   

 

Rubin diplomára jogosultak (70 éve szerzett diploma) és Platina diplomára jogosultak (75 éve szerzett diploma)

Szentesi Szentesi Ferencné (Grassalkovich Antal Ált.Iskola )

 

Vas diplomára jogosultak (65 éve szerzett diploma)

Visneyi Visnyei Lászlóné (I.sz. Összevont Óvoda )
Mucsy Mucsy Györgyné (Páneurópa Ált. Iskola)
Kováts Kováts Ágostonné (Fekete István Ált. Isk.)

 

Arany diplomára jogosultak (50 éve szerzett diploma)

korányi Korányi Lászlóné (Grassalkovich A. Ált. Iskola )
Slotter Schlotter Gyuláné (Fekete I. Ált. Iskola) 
Gerőné Gerőházi Józsefné (Fekete I. Ált. Iskola)
Kristály Kristyánné Aknai Erzsébet (Fekete I. Ált. Iskola)
Világi Világi Andrásné (Török F. Ált. Iskola)

 

 

Kerület Hűséges Nyugdíjas Pedagógusa, akik Pedagógus Szolgálati Emlékéremre is jogosultak

Bényei Bényei Imréné ( I.sz. Összevont Óvoda )
Várnai Várnai Józsefné (I. sz. összevont Óvoda)
Ferencz Ferencz Márta (I.sz. Összevont Óvoda)
Pintér Pintér Jánosné (III.sz. Összevont Óvoda)
Horváth Horváth László Rezsőné (III.sz. Összevont Óvoda)
  Bogdán Máriusné (III.sz. Összevont Óvoda)
  Fejes Sándor Istvánné (Fekete I. Ált. Iskola)
Gyurnik Gyurnik Judit (Páneurópa Ált. Iskola)
Lis Lits Zoltánné (Páneurópa Ált. Iskola)
Földvári Földvári Gabriella (Török F. Ált. Iskola)
Józsa Józsa Anikó Mária (Török F. Ált. Iskola)  
Borhy Borhy Csilla (Grassalkovich A. Ált. Iskola)

 

 

40 éves hűségjutalomra jogosultak

Várnai Várnai Józsefné (I. sz. Összevont Óvoda)
Kristóf Kristóf Gabriella (I.sz. Összevont Óvoda)
  Horváthné Gyarmati Mária (Fekete István Általános iskola)
Tóth

Tóth Tibor (Páneurópa Ált. Iskola)

Pintér

Pintér Lászlóné (III.sz Összevont Óvoda)

 

 

30 éves hűségjutalomra jogosultak

Horváth Horváth László Rezsőné (III. sz. Összevont Óvoda)
Turi Túri-Ősze Violetta (Fekete I. Ált. Iskola) 
Hömörstei Tóthné Hömösteri Andrea (Fekete István Általános Iskola)
Béres Béres Zoltán Ferenc (Grassalkovich A. Általános Iskola) 
Marika Horváth Mária (Grassalkovich A. Általános Iskola)
Kecskés Kecskés Judit     (Grassalkovich A. Általános Iskola)
Csurgyók Csurgyók Edit (Török Flóris Ált. Iskola)
Főző Főzőné Kovács Klára (Fekete István. Ált. Iskola)
Sági

Jacsóné Sági Magdolna (I. sz. Összevont Óvoda)

Img 6075

Völgyesi Beáta (I. sz. Összevont Óvoda) 

Jakab

Jakab Andrásné (III. sz. Összevont Óvoda)

SZűcs

Szűcsné Madácsi Éva (III.sz Összevont Óvoda)

Sárkány

Sárkány Péter István ( Grassalkovich A. Ált.Isk.)

Sier

Sier Tamás ( Grassalkovich A. Ált.Isk.)

Lukács

Lukácsné Ruff Tünde (Török F. Ált. iskola)

 

25 éves jubileumi jutalomra jogosultak

Sallai Sallai József (I. sz. Összevont Óvoda)
Ripp Ripp Gabriella Ilona ( Grassalkovich A. Ált.Isk.)
Dusek Sántáné Dusek Marianna ( Páneurópa Ált.Isk.)
Pinnyei Pinnyei Mária ( Páneurópa Ált.Isk.)
Minyó Kocsis-Minyó Angéla (Török F. Ált. Iskola)
  Miskiné Fábián Anita (Török F. Ált. Iskola)
Pintér

Pintér Katalin (Török F. Ált. Iskola)

Tiborné

Dombiné Zs.Tóth Rita (Mikszáth K. Ált. Iskola)

Katalin

Zsivoráné Oláh Katalin (Mikszáth K. Ált. Iskola)

 

 

20 éves hűségjutalomra jogosultak

Schnek Schneck Istvánné ( II.sz.Napsugár Óvoda és konyha)
Keszthelyi Keszthelyi Zoltán (Páneurópa Ált. Iskola)
László Lászlóné Molnár Ágnes (Török Flóris  Ált. Iskola)
  Miskiné Fábián Anita (Török Flóris. Ált. Iskola)   
Geiger Geiger György (Galambos J. AMI)
Kiss Kiss Tibor (Galambos J. AMI)      

 

 

10 éves hűségjutalomra jogosultak

Reményi Reményi Katalin (I.sz. Összevont Óvoda)
Sziráki Sziráki Ágnes (I. sz. Összevont Óvoda)    
  Kulcsár Viola (I. sz. Összevont Óvoda)    
Schell Schell Ákos (I.sz Összevont Óvoda)
KOllár Kollárné Kálmán Melinda (II.sz. Napsugár Óvoda és konyha)
Werner Werner Zsuzsa (II.sz. Napsugár Óvoda és konyha)
Ádám Ádám Attiláné (Páneurópa Ált. Iskola)   
Wirth Wirth Tímea Judit (Fekete I. Ált. Iskola) 
Ruff Ruff Renáta (Grassalkovich A. Ált. Iskola)
König Kőnig Ferencné  (Török Flóris Ált. Iskola)