Budapest Főváros XXIII. kerület területén működő Szavazatszámláló Bizottságok tagjai

1. sz. szavazókör: Fekete István Általános Iskola (Nyír u. 22. fszt. 1.)
Választott tagok
Név
 
Herneczky László Iván
Elnök
Kreisz Péter Balázsné
Elnökhelyettes
Bagoly Károlyné
Tag
Megbízott tagok
Név
Megbízó szervezet
 
 
 
 
 
 

 

2. sz. szavazókör: Fekete István Általános Iskola (Nyír u. 22. fszt. 2.)
Választott tagok
Név
 
Eszinger Lajosné
Elnök
Heiletiszkáné Werner Éva
Elnökhelyettes
Kondrát Andrásné
Tag
Megbízott tagok
Név
Megbízó szervezet
 
 
 
 
 
 

 

3. sz. szavazókör: Fekete István Általános Iskola (Nyír u. 22. fszt. 3.)
Választott tagok
Név
 
Vértes György Alfrédné
Elnök
Plutzer Margit
Elnökhelyettes
Forgó Ivánné
Tag
Megbízott tagok
Név
Megbízó szervezet
 
 
 
 
 
 

 

4. sz. szavazókör: Török Flóris Általános Iskola (Dinnyehegyi köz 2. fszt.10.)
Választott tagok
Név
 
Gerák Sándor
Elnök
dr. Tornyosné Dallos Éva Margit
Elnökhelyettes
Kozicsné Fejes Ilona
Tag
Megbízott tagok
Név
Megbízó szervezet
 
 
 
 
 
 

 

5. sz. szavazókör: Török Flóris Általános Iskola (Dinnyehegyi köz 2. fszt. 11.)
Választott tagok
Név
 
Lévai Tamásné
Elnök
Vitek László Jánosné
Tag
Nagy Róbert László
Tag
Megbízott tagok
Név
Megbízó szervezet
 
 
 
 
 
 

 

6. sz. szavazókör: Török Flóris Általános Iskola (Dinnyehegyi köz 2. fszt. 13.)
Választott tagok
Név
 
Küffner József Jenőné
Elnök
Huszák Tihamérné
Elnökhelyettes
Bangó Andrea Márta
Tag
Megbízott tagok
Név
Megbízó szervezet
 
 
 
 
 
 

 

 7. sz. szavazókör: Fekete István Általános Iskola (Nyír u. 22. Ebédlő)
Választott tagok
Név
 
Hauptmann Ákosné
Elnök
Káplárné Czwick Judit
Elnökhelyettes
Jakab László
Tag
Megbízott tagok
Név
Megbízó szervezet
 
 
 
 
 
 

 

8. sz. szavazókör: Szitás u. 99. Foglalkoztató terem 2.
Választott tagok
Név
 
Papné Rábaközi Zsuzsanna
Tag
Jónás Ferencné
Elnökhelyettes
Gút Edina
Tag
Megbízott tagok
Név
Megbízó szervezet
 
 
 
 
 
 

 

9. sz. szavazókör: Óvoda (Csillag u. 1. Foglalkoztató terem 2.)
Választott tagok
Név
 
Torda Molnár Mária
Elnök
Szemerei Imre Miklósné
Elnökhelyettes
Kósa Ilona
Tag
Megbízott tagok
Név
Megbízó szervezet
 
 
 
 
 
 

 

10. sz. szavazókör: Óvoda (Csillag u. 1. Foglalkoztató terem 1.)
Választott tagok
Név
 
Mrázné Sziráki Ágnes
Elnök
Kovácsné Nagy Ildikó
Elnökhelyettes
Szentmártoni Gyula Györgyné
Tag
Megbízott tagok
Név
Megbízó szervezet
 
 
 
 
 
 

 

 11. sz. szavazókör: Óvoda (Rézöntő u. 24. Foglalkoztató terem 1.)
Választott tagok
Név
 
Gyurkovics Géza
Elnök
Huszti Károlyné
Elnökhelyettes
Bicskos Nóra
Tag
Megbízott tagok
Név
Megbízó szervezet
 
 
 
 
 
 

    

12. sz. szavazókör: Óvoda (Rézöntő u. 24. Foglalkoztató terem 2.)
Választott tagok
Név
 
Vargáné Lovisek Csilla
Elnök
Starkné Barcsa Tünde
Elnökhelyettes
Antalfi Krisztina Mónika
Tag
Megbízott tagok
Név
Megbízó szervezet
 
 
 
 
 
 

 

13. sz. szavazókör: Páneurópa Általános Iskola (Táncsics M. u. 25-33. fszt.17.)
Választott tagok
Név
 
Kertai Ede Béláné
Elnök
Gőgh Brigitta
Elnökhelyettes
Szabados Szilvia
Tag
Megbízott tagok
Név
Megbízó szervezet
 
 
 
 
 
 

 

14. sz. szavazókör: Páneurópa Általános Iskola (Táncsics M. u. 25-33. fszt.18)
Választott tagok
Név
 
Egresiné Beck Zsuzsanna Gabriella
Elnök
Vittman Dávid
Elnökhelyettes
Eizrich Fanni
Tag
Megbízott tagok
Név
Megbízó szervezet
 
 
 
 
 
 

 

15. sz. szavazókör: Grassalkovich Antal Általános Iskola (Hősök tere 18-20. fszt. 2.)
Választott tagok
Név
 
Szilágyi Anikó Anna
Elnök
Wenczel Edwin
Elnökhelyettes
Hornyák Ervin
Tag
Megbízott tagok
Név
Megbízó szervezet
 
 
 
 
 
 

                                                

16. sz. szavazókör: Templom u. 10. Foglalkoztató terem 1.

Választott tagok

Név

 

Biczó Éva Erzsébet

Elnök

Bíró Pál Dezső

Elnökhelyettes

Both Botond Balázs

Tag

Megbízott tagok

Név

Megbízó szervezet

 

 

 

 

 

 

 
17. sz. szavazókör: Grassalkovich Antal Ált. Isk. (Hősök tere 18-20. fsz.1.)
Kijelölt szavazókör
Választott tagok
Név
 
Pflum Lénárd Lászlóné
Elnök
Kálnai Antal János
Elnökhelyettes
Szentgyörgyiné Bernáth Mária
Tag
Megbízott tagok
Név
Megbízó szervezet
 
 
 
 
 
 
 
 

 

18. szavazókör: Óvoda (Szitás u. 99. Foglalkoztató terem 1.)
Választott tagok
Név
 
Mudri Krisztina Mária
Elnök
Debreczeni Nelli Anikó
Elnökhelyettes
Kindert Andrea
Tag
Megbízott tagok
Név
Megbízó szervezet
 
 
 
 
 
 
 
 

 

19. sz. szavazókör: Óvoda (Templom u. 167. Foglalkoztató terem 1.)
Választott tagok
Név
 
Stark Marianna
Elnök
Molnár Istvánné
Elnökhelyettes
Debreceni Flóra
Tag
Megbízott tagok
Név
Megbízó szervezet
 
 
 
 
 
 
 
 

 

                       

20. sz. szavazókör: Óvoda (Templom u. 167. Foglalkoztató terem 2.)
Választott tagok
Név
 
Kollár Katalin
Elnök
Mészáros Attila
Elnökhelyettes
Esze Józsefné
Tag
Megbízott tagok
Név
Megbízó szervezet
 
 
 
 
 
 

 

 

                       

 

21. szavazókör: Mikszáth Kálmán Általános Iskola (Sodronyos u. 28. fszt. 20.)
Választott tagok
Név
 
Soháné Koller Valéria Gizella
Elnök
Assenbrenner Zsolt
Elnökhelyettes
Debreczeni Fanny
Tag
Megbízott tagok
Név
Megbízó szervezet
 
 
 
 
 
 
 
 

 

22. sz. szavazókör: Mikszáth Kálmán Általános Iskola (Sodronyos u. 28. fszt. 21.)
Választott tagok
Név
 
Nagy Andrea Ilona
Elnök
Szuna Mária
Elnökhelyettes
Szalay Péter Pálné
Tag
Megbízott tagok
Név
Megbízó szervezet
 
 
 
 
 
 
 
 

 

23. sz. szavazókör: Mikszáth Kálmán Általános Iskola (Sodronyos u. 28. fszt. 22.)
Választott tagok
Név
 
Fodor Lászlóné
Elnök
Knapp Csaba
Tag
Borsos Pál Gézáné
Tag
Megbízott tagok
Név
Megbízó szervezet
 
 
 
 
 
 
 
 

 

24. sz. szavazókör: Mikszáth Kálmán Általános Iskola (Sodronyos u. 28. fszt. 19.)
Választott tagok
Név
 
Sárközi Péter József
Elnök
Megyesiné Vályi-Nagy Krisztina
Elnökhelyettes
Földvári Jánosné
Tag
Megbízott tagok
Név
Megbízó szervezet