Szavazatszámláló Bizottságok

1. sz. szavazókör: Fekete István Általános Iskola (Nyír u. 22. magasföldszint 1.)
Jegyzőkönyvvezető: Gavaldi László
 

Név

Határozatszám

 Herneczky László
elnök
Kreisz Péter Balázsné
elnökhelyettes
 Bagoly Károlyné
választott tag
 Fehér Katalin
megbízott tag
 Gogolya Lajos István
megbízott tag
 Sipos-Szabó Zsuzsanna
megbízott tag
 Márkus Zsuzsanna
megbízott tag
 Áhelné Haász Andrea Valéria
megbízott tag

 

  2. sz. szavazókör: Fekete István Általános Iskola (Nyír u. 22. Ebédlő)
Jegyzőkönyvvezető: Tőkés Norbert

 

Név

Határozatszám

Heiletiszkáné Werner Éva
elnök
 Kovács Gergely
elnökhelyettes
 Schuller Andrea
választott tag
 Magyar János Józsefné
megbízott tag
 Belovári Hajnalka Anna
megbízott tag
 Péntek Gáborné
megbízott tag
 Samu Imre István
megbízott tag
Baán Pál megbízott tag

 
3. sz. szavazókör: Fekete István Általános Iskola (Nyír u. 22. magasföldszint 3.)
Jegyzőkönyvvezető: dr. Török Gábeli Katalin

 

Név

Határozatszám

 Vértes György Alfrédné
elnök
 Plutzer Margit
elnökhelyettes
 Forgó Ivánné
választott tag
 Cserna Annamária
megbízott tag
 Csárdi Károlyné
megbízott tag
Vérten Lászlóné
 megbízott tag
 Magyarné Góg Aranka
megbízott tag
 Magyar Vivien
megbízott tag

 

4. sz. szavazókör: Török Flóris Általános Iskola (Dinnyehegyi köz 2. fszt.10.)
Jegyzőkönyvvezető: Tóth András

 

Név

Határozatszám

 Gerák Sándor
elnök
 dr. Tornyosné Dallos Éva Margit
elnökhelyettes
 Kozicsné Fejes Ilona
választott tag
 Tamásiné Mórik Katalin
megbízott tag
 Tamási Benjámin
megbízott tag
 Balogh Dominika
megbízott tag
 Braun Gabriella
megbízott tag
 Ács Alexandra
megbízott tag
 Kovács Zoltán
megbízott tag
 
5. sz. szavazókör: Török Flóris Általános Iskola (Dinnyehegyi köz 2. fszt. 11.)
Jegyzőkönyvvezető: Küffner Kitti
 

Név

Határozatszám

 Lévai Tamásné
elnök
Nagy Róbert László
elnökhelyettes
 Vitek László Jánosné
választott tag
 Tábori Eliot Zoltán
megbízott tag
 Napholcz József László
megbízott tag
 Susiné Szücs Zsuzsanna
megbízott tag
 Garancsi Katalin Zsuzsanna
megbízott tag
 Somogyváry Eszter
megbízott tag
 Somogyváryné Szigeti Erzsébet
megbízott tag
 
6. sz. szavazókör: Török Flóris Általános Iskola (Dinnyehegyi köz 2. fszt. 13.)
Jegyzőkönyvvezető: Major Ivett

 

Név

Határozatszám

 Küffner József Jenőné
elnök
 Huszák Tihamérné
elnökhelyettes
 Bangó Andrea
választott tag
 Dr. Orbán Péter
megbízott tag
 Kapdebo Lóránd
megbízott tag
 Nagyistók Luca Éva
megbízott tag
 Saadi Imene
megbízott tag
 Szabó Zoltán Menyhértné
megbízott tag
 Dani Jánosné
megbízott tag

   

7. sz. szavazókör: Fekete István Általános Iskola (Nyír u. 22. magasföldszint 2.)
Jegyzőkönyvvezető: Madarasi Zsuzsanna

 

 
Név
 
Határozatszám
 
 Hauptmann Ákosné
elnök
 Káplárné Czwick Judit
elnökhelyettes
 Jakab László
választott tag
 Lugosi József Ferenc
megbízott tag
 Nagymihály Ferenc Kálmán
megbízott tag
 Palásti Milán György
megbízott tag
 Mikó Imréné
megbízott tag
 Herczig Ágnes
megbízott tag
 
8. sz. szavazókör: Szitás u. 99. Foglalkoztató terem 2.
Jegyzőkönyvvezető: Dunszt János

 

 
Név
 

Határozatszám

 Papné Rábaközi Zsuzsanna Ilona
elnök
 Gút Edina
elnökhelyettes
 Keményné Markó Andrea
választott tag
 Gyöngyösi Julianna
megbízott tag
 Gáll Amália
 megbízott tag
 Gáll Andrea
megbízott tag
 Soós Mihályné
megbízott tag
 Kurina Simon
megbízott tag
Székely Anikó megbízott tag
  
9. sz. szavazókör: Óvoda (Csillag u. 1. Foglalkoztató terem 2.)
Jegyzőkönyvvezető: Müller Erika

 

 
Név
 
 
Határozatszám
Torda-Molnár Mária
elnök
 Szemerei Imre Miklósné
 elnökhelyettes
Kósa Ilona
választott tag
 Gyöngyösi Károlyné
megbízott tag
 Gondos Brigitta Tünde
megbízott tag
 Dr. Bölönyné Janik Katalin Rózsa
megbízott tag
 Soós Viktória
megbízott tag
 Dudás Ildikó
megbízott tag
 
10. sz. szavazókör: Óvoda (Csillag utca 1. Foglalkoztató terem 1.)
Jegyzőkönyvvezető: Vizur Judit
 

Név

Határozatszám

 Sziráki Ágnes
elnök
 Szentmártoni Gyula Györgyné elnökhelyettes
 Antalfi Krisztina Mónika
választott tag
 Lutzkiné Somodi Marianna
megbízott tag
 Benkovics Mihályné
megbízott tag
 Cseh Anikó
megbízott tag
 Dani Miklósné
megbízott tag
   
11. sz. szavazókör: Óvoda (Rézöntő u. 24. Foglalkoztató terem 1.)
Jegyzőkönyvvezető: Dávid Mónika

 

Név

Határozatszám

 Gyurkovics Géza
elnök
 Huszti Károlyné
elnökhelyettes
 Bicskos Nóra
válaszott tag
 Klötzl József
megbízott tag
 Czirják Pál
megbízott tag
 Orbán Péter
megbízott tag
 Ifj. Mizák Zoltán
megbízott tag
 Puskás László
megbízott tag

 
12. sz. szavazókör: Óvoda (Rézöntő u. 24. Foglalkoztató terem 2.)
Jegyzőkönyvvezető: Gőgh Zita

 

 
Név
 
Határozatszám
 
 Vargáné Lovisek Csilla
elnök
Ott Fruzsina Zsuzsanna
elnökhelyettes
 Spiesz Éva
választott tag
 Körmendy Mónika
megbízott tag
 Molnár Zoltánné
megbízott tag
 Vagács Rudolf Jánosné
megbízott tag
 Mizákné Horváth Andrea
megbízott tag
 Turányi Gábor
megbízott tag

 

13. sz. szavazókör: Páneurópa Általános Iskola (Táncsics M. u. 25-33. fszt.17.)
Jegyzőkönyvvezető: Szőke Szilvia

 

 
Név
 
Határozatszám
 
 Gőgh Brigitta elnök
 Kindert Mihályné
elnökhelyettes
 Szabados Szilvia
választott tag
 Kun Mónika
megbízott tag
 Koncz Zoltánné
megbízott tag
 Szeiliné Boskó Sarolta
megbízott tag
 Pikali Gerda
megbízott tag
 Imre Dezső
megbízott tag
Földi László Gyula megbízott tag

 

  14. sz. szavazókör: Páneurópa Általános Iskola (Táncsics M. u. 25-33. fszt.18)
Jegyzőkönyvvezető: Varga Erika

 

 
Név
 
Határozatszám
 
 Dr. Kiss Marianna elnök
 Vittman Dávid
elnökhelyettes
 Eizrich Fannni
választott tag
 Tisza László
megbízott tag
 Bíró Imre István
megbízott tag
 Egresiné Beck Zsuzsanna Gabriella
megbízott tag
 Katona Tünde Virág
megbízott tag
 Németh Dávid
megbízott tag
Lipták Norbert Ferenc megbízott tag

 

15. sz. szavazókör: Grassalkovich Antal Általános Iskola (Hősök tere 18-20. fszt. 2.)
Jegyzőkönyvvezető: Komjátiné Szeim Ágnes

 

Név

 
Határozatszám
 
 Szilágyi Anikó Anna
elnök
 Wenczel Edwin
elnökhelyettes
 Hornyák Ervin
választott tag
 Horváth Mihály István
megbízott tag
 Gondos Levente
megbízott tag
 Stier Eunica Iustina
megbízott tag
 Rékasi Zsigmond Károly
megbízott tag
 Berta Józsefné
megbízott tag
 Berta József Imre
megbízott tag

 

16. sz. szavazókör: Óvoda (Templom u. 10. foglalkoztatóterem 1.)
Jegyzőkönyvvezető: Benkó Péter

 

 
Név
 
Határozatszám
 
 Biczó Éva Erzsébet
elnök
 Bíró Pál Dezső
elnökhelyettes
 Both Botond Balázs
választott tag
 Hámori István
megbízott tag
 Lukácsi-Halász Ilona
megbízott tag
 Surányi Franciska
megbízott tag
 Jacsó Dóra
megbízott tag
 Süveges Krisztina
megbízott tag
 Szabó Krisztián
megbízott tag 

 

  17. sz. szavazókör: Grassalkovich Antal Ált. Isk. (Hősök tere 18-20. fszt. 1.)
Kijelölt szavazókör
Jegyzőkönyvvezető: Beszéné Uhrin Gyöngyi

 

 
Név
 
Határozatszám
 
 Pflum Lénárd Lászlóné
elnök
 Greifenstein Károly elnökhelyettes
 Szentgyörgyiné Bernáth Mária
választott tag
 Kolosi István
megbízott tag
 Kutor Géza
megbízott tag
 Benke Gábor László
megbízott tag
 Pálfi Bianka Renáta
megbízott tag
 Putz Gábor
megbízott tag
Weiland Annamária megbízott tag

 

18.  sz. szavazókör: Óvoda (Szitás u. 99. Foglalkoztató terem 1.)
Jegyzőkönyvvezető: Bónis Ferenc

 

 
Név
 
Határozatszám
 
 Mudri Krisztina
elnök
 Debreczeni Nelli Anikó
 elnökhelyettes
 Kindert Andrea
választott tag
 Szabó László
megbízott tag
 Fekete József Béla
megbízott tag
 Surányi Bence
megbízott tag
 Hermann Mária Anna
megbízott tag
 Prikrill Barbara
megbízott tag
Csvárics Enikő megbízott tag
Illés Lajos Istvánné megbízott tag

 

19.  sz. szavazókör: Óvoda (Templom u. 167. Foglalkoztató terem 1.)
Jegyzőkönyvvezető: Haraszti Erika

 

 
Név
 
Határozatszám
 
 Stark Marianna
elnök
 Molnár Istvánné
elnökhelyettes
 Debreceni Flória
választott tag
 Bézi Zsolt
megbízott tag
 Zsigmond Sándorné
megbízott tag
 Magyar Zsuzsánna Katalin
megbízott tag
 Szekeres Ferenc Gyögy
megbízott tag 

   

20. sz. szavazókör: Óvoda (Templom u. 167. Foglalkoztató terem 2.)
Jegyzőkönyvvezető: Léhmann Ildikó Zsuzsanna
 
 
Név
 
Határozatszám
 
 Kollár Katalin
elnök
 Mészáros Attila
elnökhelyettes
 Esze Józsefné
választott tag
 Pozsonyi Tiborné
megbízott tag
 Sólyáné Kovács Anna
megbízott tag
 Köhler Ferenc
megbízott tag
 Vér Attila Péter
megbízott tag
 Dr. Császár Dániel
megbízott tag
 
21.  sz. szavazókör: Mikszáth Kálmán Általános Iskola (Sodronyos u. 28. fszt. 20.)
Jegyzőkönyvvezető: Nagy Erika

 

Név

Határozatszám

 Soháné Koller Valéria Gizella
 elnök
 Assenbrenner Zsolt
elnökhelyettes
 Debreczeni Fanny
választott tag
 Braun Ágota
megbízott tag
 Dr. Horváth Péter Attila
megbízott tag
 Diószegi Zsolt
megbízott tag
 Mészárosné Dr. Várkonyi Katalin Lujza
megbízott tag

 

22.  sz. szavazókör: Mikszáth Kálmán Általános Iskola (Sodronyos u. 28. fszt. 21.)
Jegyzőkönyvvezető: Reiblné Sipos Judit

 

 
Név
 
Határozatszám
 
 Nagy Andrea Ilona
elnök
 Szuna Mária
elnökhelyettes
 Szalay Péter Pálné
választott tag
 Pákáné Csehi Réka
megbízott tag
 Jónás István
megbízott tag
 Fejes Judit
megbízott tag
 Rényi Luca
megbízott tag
 Nagyné Kenesi Gyöngyi Imre
megbízott tag 
Zemplényi Zoltán Imre megbízott tag

   

23. sz. szavazókör: Mikszáth Kálmán Általános Iskola (Sodronyos u. 28. fszt. 22.)
Jegyzőkönyvvezető: Geiger Anita

 

Név

 
Határozatszám
 
 Fodor Lászlóné
elnök
 Knapp Csaba
elnökhelyettes
 Borsos Pál Gézáné
választott tag
 Szerémi Géza János
megbízott tag
 Herczegh Hajnal
megbízott tag
 Dr. Várnai Zsuzsa
megbízott tag
 Dr. Makra Zita
megbízott tag 

 

24. sz. szavazókör: Mikszáth Kálmán Általános Iskola (Sodronyos u. 28. fszt. 19.)
Jegyzőkönyvvezető: Bujákiné Kerti Edit

 

 
Név
 
Határozatszám
 
 Sárközi Péter József
elnök
 Megyesiné Vályi-Nagy Krisztina
elnökhelyettes
 Földvári Jánosné
választott tag
 Pribek Ildikó
megbízott tag
 Székely Ildikó
megbízott tag
 Györkő Csilla
megbízott tag
 Pálinkás Péter
megbízott tag
Zemplényi Mercédesz Eszter
megbízott tag