A 17. Országgyűlési Egyéni Választókerület Budapest Főváros XXIII. kerület területén működő Szavazatszámláló Bizottságok tagjai

 
 
KÖZZÉTÉTEL
 
Az országgyűlési képviselők választásán a választási irodák hatáskörébe tartozó feladatok végrehajtásának részletes szabályairól, a választási eredmény országosan összesített adatai körének megállapításáról, valamint a választási eljárásban használandó nyomtatványokról, valamint egyes választási tárgyú rendeletek módosításáról szóló 1/2018. (I.3.) IM rendelet 9. § (1) bekezdés g) pontja alapján a helyi választási irodára vonatkozó adatokat, valamint a Szavazatszámláló Bizottságok tagjainak nevét a következők szerint teszem közzé:
 
Budapest Főváros XXIII. kerüelt Soroksári Helyi Választási Iroda
 
         vezetőjének neve: dr. Laza Margit
         hivatali helyiségének címe: 1239 Bp., Grassalkovich út 162.
         telefonszáma: 289-21-00 vagy 287-31-52
         e-mail címe: jegyzo@ph.soroksar.hu
         telefax száma: 287-01-02
 
 
 
A 17. Országgyűlési Egyéni Választókerület
Budapest Főváros XXIII. kerület területén működő Szavazatszámláló Bizottságok tagjai
 
1. sz. szavazókör: Fekete István Általános Iskola (Nyír u. 22. fszt. 1.)
 
Név
 
 Bagoly Károlyné
választott tag
Herneczky László Iván
választott tag
Kreisz Péter Balázsné
választott tag
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2. sz. szavazókör: Fekete István Általános Iskola (Nyír u. 22. fszt. 2.)
 
Név
 
 Kondrát Andrásné
választott tag
Eszinger Lajosné
választott tag
Heiletiszkáné Werner Éva
választott tag
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3. sz. szavazókör: Fekete István Általános Iskola (Nyír u. 22. fszt. 3.)
 
Név
 
 Vértes György Alfrédné
választott tag
 Plutzer Margit
választott tag
 Vernyik Józsefné
választott tag
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4. sz. szavazókör: Török Flóris Általános Iskola (Dinnyehegyi köz 2. fszt.10.)
 
Név
 
 Gerák Sándor
választott tag
 dr. Tornyosné Dallos Éva Margit
választott tag
 Kozicsné Fejes Ilona
választott tag
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5. sz. szavazókör: Török Flóris Általános Iskola (Dinnyehegyi köz 2. fszt. 11.)
 
Név
 
 Kis Cintia
választott tag
 Lévai Tamásné
választott tag
 Nagy Róbert László
választott tag
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

6. sz. szavazókör: Török Flóris Általános Iskola (Dinnyehegyi köz 2.  fszt. 13.)
 
Név
 
 Bangó Andrea Márta
választott tag
 Huszák Tihamérné
választott tag
 Küffner József Jenőné
választott tag
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
7. sz. szavazókör: Fekete István Általános Iskola (Nyír u. 22. Ebédlő)
 
Név
 
 Káplárné Czwick Judit
választott tag
 
 Hauptmann Ákosné
választott tag
 
Jakab László
választott tag
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
8. sz. szavazókör: Óvoda (Szitás u. 99.  Foglalkoztató terem 2.)
 
Név
 
 Csepreginé Gút Edina
választott tag
 Jónás Ferencné
választott tag
 Kovács Krisztián
választott tag
 
 
 
 
 
 
 
 
 
9. sz. szavazókör: Óvoda (Csillag u. 1. Foglalkoztató terem 2.)
 
Név
 
 Kósa Ilona
választott tag
 Szemerei Imre Miklósné
választott tag
 Torda Molnár Mária
választott tag
 
 
 
 
 
 
 
 

10. sz. szavazókör: Óvoda (Csillag u. 1. Foglalkoztató terem 1.)
 
Név
 
 Szentmártoni Gyula Györgyné
választott tag
 Kovácsné Nagy Ildikó
választott tag
 Mrázné Sziráki Ágnes
választott tag
 
 
 
 
 
 
 
 
 
11. sz. szavazókör: Óvoda (Rézöntő u. 24. Foglalkoztató terem 1.)
 
Név
 
 
 Bicskos Nóra
választott tag
 Gyurkovics Géza
választott tag
 Huszti Károlyné
választott tag
 
 
 
 
 
 
 
 

12. sz. szavazókör: Óvoda (Rézöntő u. 24. Foglalkoztató terem 2.)
 
Név
 
 Kovács Daniella
választott tag
 Antalfi Krisztina
választott tag
 Vargáné Lovisek Csilla
választott tag
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
13. sz. szavazókör: Páneurópa Általános Iskola (Táncsics M. u. 25-33. fszt.17.)
 
Név
 
 Kertai Ede Béláné
választott tag
 Gőgh Brigitta
választott tag
 Szabados Szilvia
választott tag
 
 
 
 
 
 
 
 
 
14. sz. szavazókör: Páneurópa Általános Iskola (Táncsics M. u. 25-33. fszt.18)
 
Név
 
 Egresiné Beck Zsuzsanna Gabriella
választott tag
 Eizrich Fanni
választott tag
 Vittman Dávid
választott tag
 
 
 
 
 
 
 
 
 
15. sz. szavazókör: Grassalkovich Antal Általános Iskola (Hősök tere 18-20. fszt. 2.)
 
Név
 
 Hornyák Ervin
választott tag
 Szilágyi Anikó Anna
választott tag
 Wenczel Edwin
választott tag
 
 
 
 
 
 
 
 

16. sz. szavazókör: Óvoda (Templom u. 10. Foglalkoztató terem 1. ) 
 
Név
 
 Biczó Éva Erzsébet
választott tag
 Bíró Pál Dezső
választott tag
 Both Botond Balázs
választott tag
 
 
 
 
 
 
 
 
 
17. sz. szavazókör: Grassalkovich Antal Általános Iskola (Hősök tere 18-20. Fszt.1.) Kijelölt szavazókör
 
Név
 
Kálnai Antal János választott tag
Pflum Lénárd Lászlóné választott tag
Szentgyörgyiné Bernáth Mária választott tag
   
   
   
   
 
18.  sz. szavazókör: Óvoda (Szitás u. 99. Foglalkoztató terem 1.)
 
Név
 
 Debreczeni Nelli Anikó
választott tag
 Kindert Andrea
választott tag
 Mudri Krisztina Mária
választott tag
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
19. sz. szavazókör: Óvoda (Templom u. 167. Foglalkoztató terem 1.)
 
Név
 
 Debreceni Flóra
választott tag
 Molnár Istvánné
választott tag
 Stark Marianna
választott tag
 
 
 
 
 
 
 
 
 
20. sz. szavazókör: Óvoda (Templom u. 167. Foglalkoztató terem 2.)
 
Név
 
 Assenbrenner Ferencné
választott tag
 Esze Józsefné
választott tag
 Mészáros Attila
választott tag
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

21.  sz. szavazókör: Mikszáth Kálmán Általános Iskola (Sodronyos u. 28. fszt. 20.)

 
Név
 
 Assenbrenner Zsolt
választott tag
 Debreczeni Fanny
választott tag
 Sohán Koller Valéria
választott tag
 
 
 
 
 
 
 
 

22. sz. szavazókör: Mikszáth Kálmán Általános Iskola (Sodronyos u. 28. fszt. 21.)
 
Név
 
 Riegler Patrik Ervin
választott tag
 Nagy Andrea Ilona
választott tag
 Szuna Mária
választott tag
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
23. sz. szavazókör: Mikszáth Kálmán Általános Iskola (Sodronyos u. 28. fszt. 22.)
 
Név
 
 Barinkai Attila
választott tag
 Borsos Pál Gézáné
választott tag
 Fodor Lászlóné
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
24. sz. szavazókör: Mikszáth Kálmán Általános Iskola (Sodronyos u. 28. fszt. 19.)
 
 Név
 
 Földvári Jánosné
választott tag
 Megyesiné Vályi-Nagy Krisztina
választott tag
 Sárközi Péter József
választott tag
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dr. Laza Margit
 a HVI vezetője