Beruházási és Vagyonkezelési Osztály

Elérhetőségek

 

KISNÉ STARK VIOLA
Osztályvezető
II. em. 25. szoba
Tel: +36-1-289-2100/322,
Fax: +36-1-289-2138
E-mail cím:
Stark.Viola@ph.soroksar.hu  


dr. Török-Gábeli Katalin
osztályvezető-helyettes és jogtanácsos
II. em. 27. szoba
Tel.: +36-1-289-2100/367
E-mail cím: torokgabeli.katalin@ph.soroksar.hu


Szabó Bernadett
osztályvezető-helyettes és beruházási ügyintéző
II.
em. 21. szoba
Tel.: +36-1-289-2100/158
E-mail cím: Szabo.Bernadett@ph.soroksar.hu


Czéllai-Vörös Zoltán
informatikus
III.  em. 37. szoba
Tel.: +36-1-289-2100/140
E-mail cím: czellai.zoltan@ph.soroksar.hu

Gábri Csilla
vagyonkezelési ügyintéző
II.
em. 23. szoba
Tel: +36-1-289-2100/321
E-mail cím: gabri.csilla@ph.soroksar.hu


Gőgh Zita
ingatlanhasznosítási ügyintéző
II.
em. 22. szoba
Tel: + 36-1-289-2198, +36-1-289-2100/234
E-mail cím:
gogh.zita@ph.soroksar.hu

Madarasi Zsuzsánna
pénzügyi ügyintéző
II.
em. 22. szoba,
Tel.: +36-1-289-2100/232
E-mail cím:
madarasi.zsuzsa@ph.soroksar.hu


Nagy Balázs
informatikus
III. em. 37. szoba
Tel.: +36 1 289-2100/140
E-mail cím: Nagy.Balazs@ph.soroksar.hu


Szabó Éva
telekgazdálkodási ügyintéző
II.
em. 23. szoba
Tel.:+36-1-289-2100/128
E-mail cím: Szabo.Eva@ph. soroksar.hu

Kutai Rebeka Debóra
mélyépítési ügyintéző
II.
em. 21. szoba
Tel.: +36-1-289-2100/220
E-mail cím: kutai.rebeka@ph.soroksar.hu

Kürthy András
Mélyépítési és közlekedési ügyintéző
III. em. 38. szoba
Tel.: +361-289-2100/323
E-mail cím: Kurthy.Andras@ph.soroksar.hu


dr. Molnár Henriett
 jogász
II.
em. 29. szoba
Tel.: +361-289-2100/102
E-mail cím: dr.molnar.henriett@ph.soroksar.hu


Kállai Csabáné
vagyonkezelési ügyintéző
II.
em. 29. szoba
Tel.: +36-1-289-2100/239
E-mail cím: kallai.csabane@ph.soroksar.hu



Sz. Kissné Gidó Klára
titkárnő
II.
em. 26. szoba
Tel: + 36-1-289-2188, + 36-1-289-2100/298
E-mail cím: gido.klara@ph.soroksar.hu

Farkas-Eszenyi Bianka Dominika 
gondnoksági ügyintéző
II.
em. 27. szoba
Tel.: +36-1/289-2100/509
E-mail cím: eszenyi.bianka@ph.soroksar.hu

Németh László
gondnok
Tel.: +36-1/289-2100/154
E-mail cím: nemeth.laszlo@ph.soroksar.hu