Elérhetőségek

Pénzügyi Osztály
Cím: 1239 Budapest, Grassalkovich út 170.
Tel.: 289-2100

Polonkai Zoltánné osztályvezető, címzetes vezető főtanácsos
1239 Budapest, Grassalkovich út 170. fszt. 10.
Tel.: 289-2100/332
E-mail cím: Polonkai.Zoltanne@ph.soroksar.hu
 
 
 
Ügyintézők
 
Dunszt János
előirányzat nyilvántartó, intézményi érvényesítő
Tel.: 289-2100/309
E-mail: dunszt.janos@ph.soroksar.hu
 
Dunszt Mária
főkönyvi könyvelő
Tel.:289-2100/308
E-mail: Dunszt.Maria@ph.soroksar.hu
 
Geiger Anita
pénztáros
Tel.: 289-2103, 289-2100/305
E-mail: geiger.anita@ph.soroksar.hu
 
Jeles Krisztina
pénzügyi ügyintéző (intézményi éfőkönyvi könyvelő (bér)rvényesítő)
Tel.: 289-2100/343
E-mail: Jeles.Krisztina@ph.soroksar.hu
 
Juhászné Varga Hajnalka
osztályvezető-helyettes
Tel.:289-2100/344
E-mail: varga.hajnalka@ph.soroksar.hu
 
Mészáros Ágnes
főkönyvi könyvelő (bér)
Tel.: 289-2100/358
E-mail: meszaros.agnes@ph.soroksar.hu
 
Müller Erika
pénzügyi ügyintéző (önkormányzati érvényesítő)
Tel.:289-2100/334
E-mail: muller.erika@ph.soroksar.hu
 
Pósán Szilvia
számviteli ügyintéző
Tel.: 289-2100/348
E-mail: Posan.Szilvia@ph.soroksar.hu
 
Reiblné Sipos Judit
likviditási menedszer (kis kincstár felelős)
Tel.: 289-2100/345
E-mail: ReiblneSipos.Judit@ph.soroksar.hu
 
Székely Ildikó
főkönyvi könyvelő
Tel.: 289-2100/335
E-mail: szekely.ildiko@ph.soroksar.hu
 
Szűcs Kálmánné
pénzügyi ügyintéző (hivatali érvényesítő)
Tel.: 289-2100/359
E-mail: szucsne.zsuzsa@ph.soroksar.hu
 
Termeczky Ilona
pénzügyi ügyintéző (intézményi érvényesítő)
Tel.: 289-2100/303
E-mail: Termeczky.Ilona@ph.soroksar.hu
 
Tungliné Bodnár Éva
pénzügyi ügyintéző (intézményi érvényesítő)
Tel.: 289-2100/303
E-mail: bodnar.eva@ph.soroksar.hu
 
Varga Erika
főkönyvi könyvelő
Tel.:289-2100/365
E-mail: varga.erika@ph.soroksar.hu
 
Szilágyi Judit Adél
kézbesítő


Pénztár ügyfélfogadási rendje:
1239 Budapest, Grassalkovich út 170. fszt. 8.
Tel.: 289-2100/305, 289-2103
Hétfő: 9.00 – 17.00
Kedd: nincs ügyfélfogadás
Szerda: 9.00 – 16.00
Csütörtök: 9.00 – 12.00
Péntek: 9.00 – 12.00

Ebédidő: minden nap 12.00 – 12.30